Статьи

ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІУКРАЇНА

ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

03040, м. Київ-40, вул. Васильківська, 3, тел./факс (044) 257-52-91 E-mail: ekoinspekcivaraiikr.net
Адвокату Мацкевичу Д.А.

01025, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 4, оф. 9


Державною екологічною інспекцією у Київській області розглянуто лист Державної екологічної інспекції України від 04.05.2016 № 2/1-11-2932, щодо колективного звернення мешканців сіл Києво-Святошинського району, стосовно незаконного, на їх думку, початку будівництва багатоповерхового житлового будинку на території колишнього сміттєзвалища промислових відходів заводу «Електронмаш», повідомляємо наступне.

Відповідно до п. 1 ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» підставами для здійснення позапланових заходів є обґрунтоване звернення фізичної особи про порушення суб’єктом господарювання її законних прав. Позаплановий захід у цьому разі здійснюється тільки за наявності згоди центрального органу виконавчої влади на його проведення. Для отримання згоди потрібно чітко зазначити назву суб’єкта господарювання, код ЄДРПОУ, адресу та вид господарської діяльності. Враховуючи відсутність необхідних даних, проведення перевірки спеціалістами Державної екологічної інспекції у Київській області неможливо.

Відповідно до ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до повноважень органів місцевого самоврядування входить здійснення контролю за додержанням юридичними, фізичними особами вимог природоохоронного законодавства та розгляд справ про адміністративні правопорушення або передача їх матеріалів на розгляд до інших державних органів, якщо порушено вимоги законодавства. У разі необхідності всебічного та оперативного розгляду Вашої заяви, просимо Вас звернутись до органів місцевого самоврядування.Білоус Є.М.

Конструктор сайтов
Nethouse
Бесплатный сайт на Nethouse